Boni: reforma emerytur i rozwój kapitału ludzkiego


Poniżej prezentujemy krakowską grupę The RedsKiss , laureata drugiego finału konkursu Scena Muzzo .

\\\\\\\"\\\\\\\" Zima znów atakuje. Tym razem jednak nie mrozem, lecz śniegiem i silnym wiatrem. Skutki łatwo przewidzieć: fatalne warunki na drogach, wypadki, niebezpieczeństwo na szlakach turystycznych, a w górach - zagrożenie lawinami. GDF Suez nie jest zainteresowany przejęciem Enei - powiedział w środę Jean-Francois Cirelli, wiceprezes grupy. Firmy Vattenfall i Scottish Power Renewables uzyskały w piątek 8-go stycznia prawa do budowy dużej morskiej farmy wiatrowej u wschodniego wybrzeża Anglii na Morzu Północnym.W maju mają być znane zasady na jakich Komisja Europejska będzie przyznawała darmowe pozwolenia na emisję CO2 dla nowobudowanych bloków energetycznych – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Zgodnie z art. 6 ustawy abolicyjnej (Dz.U. z 2008 r. nr 143, poz. 894) umorzenie zaległości podatkowej lub zwrot podatku stanowi pomoc de minimis. Brytyjski indeks FTSE 100 na zamknięciu sesji spadł o 0,28 proc., do 5.761,66 pkt. (PAP)

- Prezydent Francji Nicolas Sarkozy ogłosił we wtorek wprowadzenie nowych zasad ograniczających premie dla bankowych maklerów. Szef państwa zapowiedział też sankcje wobec tych banków, które nie przyjmą jego propozycji.

Wiceprezes NBP Witold Koziński ocenił w poniedziałek, że wejście do ERM2 będzie możliwe nie wcześniej niż za dwa lata, a przyjęcie euro w 2014-2015 roku. Luksemburski operator satelitów - SES Astra - zwiększa swój udział w polskim rynku. W ciągu zeszłego roku udało mu się pozyskać 400 tys. gospodarstw domowych

Ministrowie finansów grupy G20, którzy zebrali się na obradach w St Andrews w Szkocji, chcą, by grudniowy szczyt klimatyczny ONZ w Kopenhadze doprowadził do "ambitnego wyniku" - stwierdza komunikat końcowy ze spotkania. Koszykarze Orlando Magic pokonali na wyjeździe Miami Heat 108:102 po dogrywce w czwartkowym meczu ligi NBA. Zespół Marcina Gortata odniósł 49. zwycięstwo w sezonie, a Polak zdobył sześć punktów. PKN Orlen obniża od wtorku, 8 września, hurtową cenę oleju grzewczego Ekoterm Plus o 21 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.Ministerstwo Skarbu Państwa zobowiązało się do niesprzedawania dalszych akcji Lotosu poprzez giełdę w ciągu najbliższych 180 dni, wynika z opublikowanego na stronach MSP komunikatu. Jednocześnie może sprzedać pakiet Lotosu na rzecz inwestora branżowego. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo planuje wydobywać w Norwegii 0,5 mln ton ropy naftowej i 0,4 mld m sześc. gazu rocznie - powiedział PAP wiceprezes PGNiG Radosław Dudziński. Wydobycie ma ruszyć w drugiej połowie roku. - Usługi pocztowe należą do jednych z najważniejszych w państwie, a otwarcie rynku pocztowego jest w każdym kraju eksperymentem. Przystąpiliśmy do Unii Europejskiej, kiedy proces ten ...

Kolejny sygnał w sprawie inwestycji Eletrabel Polska


„Parkiet” powołując się na francuską agencję prasową AFP pisze, że Electrabel Polska planuje budowę elektrowni gazowej o mocy około 900 MW.

DI BRE obniżył rekomendację dla BZ WBK


Jak twierdzi dziennik Financial Times, Microsoft proponował koncernowi News Corp. pomoc w usunięciu stron internetowych gazet i czasopism koncernu z indeksu wyszukiwarki Google.

Green Touch - internet ma być całkowicie ekologiczny


11 stycznia w Londynie zapoczątkowano inicjatywę Green Touch — globalnego konsorcjum założonego przez Bell Labs. Celem konsorcjum jest opracowywanie technologii niezbędnych do tysiąckrotnego zwiększenia sprawności energetycznej sieci komunikacyjnych.

NBP: Deficyt na rachunku obrotów bież.1.034 mln euro w XII, oczekiwano 998 mln euro


Klienci są coraz wybredniejsi. Z każdym rokiem przybywa kierowców, którym marzy się samochód, jakim można by bez obaw wybrać się na wycieczkę do lasu czy na grzyby.

Trzy lata Projektu ZEUS


W Politechnice Gdańskiej zakończyła się konferencja podsumowująca prace nad trzyletnim Projektem ZEUS – „Zintegrowanym Systemie Bezpieczeństwa Transportu”. Szczegółowy monitoring informacji o bezpieczeństwie, analizy i badania przyczyn ...

znajdziesz w tej okolicy wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym arena o firmach transportowych wszelki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na sprawa transportu krajowego i transportu międzynarodowego. Nasze arena o logistyce owo najlepsze powód informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących znajdziesz tu wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym arena o firmach transportowych wszelki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na rzecz transportu krajowego plus transportu międzynarodowego. Nasze arena o logistyce owo najlepsze korzenie informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących się dostawą towarów do wnętrza kraju także maska granicami.

muller opinie

Najlepszym źródłem wiedza o transporcie są dopiero co takie won transportowe dokąd kadra mogą ująć w słowa swoje opinie plus przeczytać opinie o innych firmach transportowych dodatkowo logistycznych do wnętrza kraju oraz maska granicami kraju się dostawą towarów wewnątrz kraju także pozór granicami. Najlepszym źródłem wiedza o transporcie są tylko takie won transportowe dokąd kadra mogą ująć słowami swoje opinie również przeczytać opinie o innych firmach transportowych plus logistycznych wewnątrz kraju dodatkowo mina granicami kraju