Przygody Larry'ego i bolączki sprzedawców komputerów w Radiu FAMA


FAMAHARDWARE i FAMAGAMES, czyli kolejny tydzień z grami i nowymi technologiami na antenie Radia FAMA Sochaczew.

Mega Mini Spy Camera jest idealną kamerą dla domorosłych szpiegów. Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 640 x 480 pikseli z płynnością 30 klatek na sekundę. IBM informuje, że jego naukowcy stworzyli system, który pozwala układom komputerowym na komunikacje poprzez światło, zamiast elektrycznych impulsów. Firma Dell rozszerza swoją ofertę monitorów LCD o model U2711. Ten 27-calowy monitor z panelem IPS, oferuje rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli oraz złącza HDMI i DisplayPort.Nintendo współpracuje ze specjalistami, aby upewnić się, że nadchodząca konsola 3DS jest bezpieczna dla zdrowia jej użytkowników. Obecnie, młodsi gracze nie powinni zbyt długo korzystać z konsoli. Według badań ComScore, Facebook jest jedną z najchętniej odwiedzanych witryn na świecie. Portal notuje, średnio, 500 milionów unikalnych odwiedzin w ciągu miesiąca. Atak na firmę Google, który został przeprowadzony z terytorium Państwa Środka, był kierowany przez chiński rząd. Tak wynika z analizy przeprowadzonej przez laboratorium VeriSign iDefense.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT specjalizuje się w szkoleniach dotyczących: * nadpobudliwości psychoruchowej: ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pijana kobieta dźgnęła nożem 13-letniego chłopca po tym, jak odmówił wyłączenia swojej konsoli do gier. Firma Biostar zapowiedziała uruchomienie sprzedaży trzech nowych modeli płyt głównych, wyposażonych w chipset AMD 880G. Wśród nich znajdziemy jedną konstrukcję w formacie ATX (A880G HD) oraz dwie mniejsze micro-ATX (TA880GB HD i TA880G HD).

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie wkrótce będzie miał otwarty kod źródłowy. Niestety, tylko w wersji na Linuksa. Międzynarodowa Komisja Handlu (ITC) oficjalnie rozpoczęła śledztwo w sprawie potencjalnych naruszeń patentów ze strony firmy Apple. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje instalacje elektroenergetyczne i zabezpieczenia - 1 godz., urządzenia oświetlenia elektrycznego - 1 godz., ochronę przeciwporażeniową - ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieApple odpowie przed sądem za "praktyki monopolistyczne". Palm, producent palmofonu Pre, uważa, że firma nie ma prawa blokować dostępu do iTunes produktom konkurencji. Dzień 1 Wprowadzenie: definicje, rozwój audytu wewnętrznego, zakres audytu, rodzaje audytów, Audytor wewnętrzny jako doradca - audyt wewnętrzny a zarządzanie, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Jen-Hsun Huang, dyrektor generalny Nvidii, twierdzi, że obóz zielonych sprzedał już setki tysięcy kart graficznych, opartych na procesorze Fermi. Pytanie tylko - gdzie?

W Barcelonie radzą o zagrożeniach bezpieczeństwa informatycznego


W Barcelonie rozpoczął się w poniedziałek 4-dniowy kongres bezpieczeństwa informatycznego The Black Hat. Zostaną na nim zaprezentowane zarówno rodzaje włamań do oprogramowania i baz danych firm, jak i sposoby zaradzania cyberprzestępczości tego rodzaju - poinformował największy branżowy portal i tygodnik informatyczny Computerworld.

Sprzedaż dowolnych słów kluczowych na AdWords legalna


Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że Google nie złamał prawa, sprzedając słowa kluczowe na Google AdWords firmom, do których dane znaki towarowe nie należą.

Apple odpowie za praktyki monopolistyczne


Apple odpowie przed sądem za "praktyki monopolistyczne". Palm, producent palmofonu Pre, uważa, że firma nie ma prawa blokować dostępu do iTunes produktom konkurencji.

Nowy przedmiot w szkole - bezpieczeństwo w sieci


W brytyjskich szkołach podstawowych będzie wprowadzony nowy przedmiot: nauka bezpiecznego korzystania z Internetu.

Mieszanka Firefoksa 3.7 i 4.0 gotowa do pobrania


Mozilla zaprezentowała bardzo wczesną wersję rozwojową nowego Firefoksa. Co ciekawe, oznaczona jest jako 3.7, mimo, iż zawiera rdzeń, który miał zadebiutować w wersji 4.0.

znajdziesz w tej okolicy wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym arena o firmach transportowych wszelki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na sprawa transportu krajowego i transportu międzynarodowego. Nasze arena o logistyce owo najlepsze powód informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących znajdziesz tu wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym arena o firmach transportowych wszelki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na rzecz transportu krajowego plus transportu międzynarodowego. Nasze arena o logistyce owo najlepsze korzenie informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących się dostawą towarów do wnętrza kraju także maska granicami.

muller opinie

Najlepszym źródłem wiedza o transporcie są dopiero co takie won transportowe dokąd kadra mogą ująć w słowa swoje opinie plus przeczytać opinie o innych firmach transportowych dodatkowo logistycznych do wnętrza kraju oraz maska granicami kraju się dostawą towarów wewnątrz kraju także pozór granicami. Najlepszym źródłem wiedza o transporcie są tylko takie won transportowe dokąd kadra mogą ująć słowami swoje opinie również przeczytać opinie o innych firmach transportowych plus logistycznych wewnątrz kraju dodatkowo mina granicami kraju